Samsung Ekran Akmasına Kullanıcı Hatası Dedi!

Cagdas U. |

17. 08. 2013 tarihinde Ankara Kızılay Başarı Servis'e ekran akması hatası ile vermiş olduğum Samsung Galaxy s4 telefonum, arızanın kullanıcı hatası olduğu ileri sürülerek tamir edilmedi ve tarafımdan yüklü bir ücret talep edildi. Cihazın kenarı cebimdeyken çok minik bir şekilde zedelenmişti ve ekran akmasının da bunun ile ilişkili olduğu iddia edildi.

Fakat ekran akması olalı henüz 1 hafta oldu ve bu zedelenme en az 2 ay önce gerçekleşmişti. Ekran akması hatasının 2 ay önce olmuş minik bir zedelenme ile ilişkilendirilmesi ve bu bağlamda benden ücret talep edilmesi gerçekten mantık dışı. Mağduriyetimin acilen giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Ekran Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cagdas U.
  27 Eylül
  15:42

  Hala bir çözüm yok maalesef.

 • Cagdas U.
  27 Ağustos
  16:29

  Bilgilendirme yapıldı fakat henüz bir çözüme ulaşabilmiş değilim. Sadece başka servise verebileceğimi bir de onların incelemesini söylendi. Sonucu göreceğiz.

 • 27 Ağustos
  15:42

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • Cagdas U.
  25 Ağustos
  21:45

  Sistemsel değil gerçek bir cevap beklederdim. Benimle herhangi bir iletişime dahi geçilmedi, mağdurluğum giderilmedi

 • Cagdas U.
  23 Ağustos
  10:42

  sistem mesajları ile değil gerçek bir geri dönüş bekliyorum.

 • 22 Ağustos
  14:58

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi