Samsung Ek Garantiye Rağmen Tamir Yapılmıyor!

Kemal B. |

2010 yılında Samsung çamaşır makinesi aldım. Ek garantide yaptırdım. Servis yanında ek garanti belgesi olmadığını söyleyip kurulum kağıdına 50 TL karşılığında ek garanti yapılmıştır yazdı ve böyle bir sorun olmayacağını söyledi. Makine arıza yaptı ve Samsung ek garantinin olmadığını söyleyip tamiri yapmamaktadır. Ağustos ayından beri aramaktayım ve ilgilenmediler hiçbir şekilde.

Etiketler :

Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kemal B.
  26 Aralık
  17:12

  ilgilenecegiz.donecegis size diyip oyaliyorsunuz devamli.2hafta oldu en son aramadan hala donmediler.

 • 12 Aralık
  17:39

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,

 • Kemal B.
  11 Aralık
  13:06

  donecegiz diyip donmediler hala. 4 aydir ayni sekilde yapiyorlar.oyaliyorlar

 • 09 Aralık
  14:57

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr