Samsung DW -FN320W Bulaşık Makinesi Tabanının Tuzdan Delinmesi!

Hasan A. |

Eylül 2013'te aldığım dw-fn320w bulaşık makinesi su kaçırma uyarısı verdi. Servis, tabanın tuzdan delindiğini ve onarımın yapılamayacağını, ek ödeme yapmamız halinde değişim olabileceğini bildirdi. 3 yıldır sadece önerilen Finish marka deterjan ve tuz kullanıldı. Tabanın tuzdan delinmesi kabul edilebilir bir durum değil! Servisin açıklamasından ikna olmadığım için Samsung'un web sitesi üzerinden e-posta gönderdim, gelen yanıtta benim sorularımın cevabı yoktu (karakter sınırı olmasaydı paylaşmak isterdim.) Bunun üzerine çağrı merkezini arayarak, yeterli teknik açıklama istediğimi, durumun kabul edilebilir olmadığını bildirdim. Ödemeli değişim tekliflerine karşılık, makinelerini alarak bana aradaki farkı ödemelerini teklif ettim. Hala yanıt bekliyorum. Diğer servislerden ise tamir edilebilir olduğunu öğrenmem bir diğer çarpıcı nokta. Onarılamayan makineyi alarak ne yapacaklarını da merak ediyorum.

Etiketler :

Kalite-Deformasyon Su Girişi-Tahliye-Su Akıtma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Kasım
  10:02

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr

 • Hasan A.
  18 Ekim
  19:25

  Yetkili servisin "onarılamaz" dediği makineyi, bir beyaz eşya tamircisi 200 liralık servis ücreti çalışır hale getirdi, sorunu çözdü.