Samsung DVD Playerımın Değişimi Olmadı!

Ahmet Erdem M. |

Ürünümü aralıklar halinde 5 kez garantiye gönderdim her seferinde bir parça değişip sorun giderildi dediler fakat sorun hiçbir zaman giderilmedi ve cihazım her geldiğinde dahada yıpranmış ve deforme olmuştu. 5 gönderişimde para iade veya ürün değişimi istedim bu seferde cihazımda işlem yapmalarına karşılık herhangi bir problem yok dediler.

Cihazımın ağrıza halinde kamera kayıtları mevcut son götürmemden önce çektim Samsung'dan aldığım bu ürünü hiç kullanamadım toplamda belki 10 film izlemişimdir ürünümün kusursuz bir ürünle değişimi veya para iadesini istiyorum. Ayrıca sitenize daha önceden bu cihazla ilgili tekrar yazmıştım gereğinin yapılmasını istiyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ocak
  16:03

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • 23 Ocak
  00:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi