Samsung Düzgün Çalışmayan Televizyonumu Değiştirmiyor!

Ayse U. |

Temmuz ayında satın aldığım Smart TV, kurulumunun ardından kendiliğinden kapanıp açılmaya başladı. Güncelleme sorunu olabilir denildi, bekletildik ancak sonunda televizyonun ana kartı değiştirildi. Sorun şu ki; bu değişimin ardından televizyon tekrar açılıp kapanmaya, internet bağlantısı kendiliğinden kopmaya başladı. Servisi aradığımda ise; "televizyonunuz kendini güncelleyememiş, bir flash disk, bir bilgisayar ve bir modem hazırladığınızda bizi arayın size yardımcı olalım" yanıtını alıyorum. Birincisi; bana en yeni en iyi diyerek satışı yapılan bu televizyonun, güncellemeleri algılayamaması bir sorun değil midir? İkincisi; ben neden 2.500 TL ödeme yaptığım bir televizyon için üstelik arızalı bir televizyon için yeni bir flash disk ve bir bilgisayar satın almak zorundayım veya niye gelecek servise ücret vermem gerekiyor? Lütfen düzenli çalışmayan bu cihazı değiştirin artık.

Etiketler :

Ürün Değişim Kusurlu - Arızalı Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Kasım
  15:31

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr