Samsung Düzgün Çalışmayan Bulaşık Makinesi ve Kalitesiz Hizmet Anlayışı!

Merve N. |

Hatay Özcan Soğutma ve Isıtma Beyaz Eşya Klima Servis Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. den Samsung bulaşık makinesi aldım ve alalı 2 ay oldu. Alındığı günden beri makinede çıkmayan sorun kalmadı. İçine konulan bulaşıkların kirlerini alıp bir sürü sudan geçiriyorum bir köpüklemediğim kalıyor. Buna rağmen bulaşıklar makineden ekstra kirlenmiş lekeli çıkıyor. Filtreyi düzenli olarak temizliyorum. Makinenin tuzunu parlatıcısını eksik etmiyorum. Ayrıca servisi bir çok kez aramama rağmen ilgilenilmiyor aksatılıyor. Sorunun bizden kaynaklanabileceğine getiriyorlar. Hatanın kendilerinden değil de deterjandan tuzdan kaynaklandığını söylüyorlar. Bizim bir şeyleri eksik ve yanlış yaptığımızı söylüyorlar ve ne hikmetse bir defa bile gelip bakmadılar bugün arayacağız yarın arayacağız diyerek sürekli aksattılar. Şikayetimin düzgün bir yetkili tarafından görülüp dönüş yapılmasını bekliyorum.

Etiketler :

Yıkama Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ağustos
  17:06

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr