Samsung Düğme Arızasını Sıvı Teması Diye Yapmadılar!

Hasan B. |

27 05 2013 tarihinde Samsung marka cep telefonumu gt c3053 model telefonumu Nizip Teknosa mağazasına telefonumun arızalı olduğunu arama düğmesiyle sol üst seçenekler düğmesinin çalışmadığını ne cihazın kendi kendine atladığı ve döndüğünü şikayetimle telefonumu Teknosa bayisine bıraktım.

Bana düne kadar bilgi verilmedi tesadüfen geçerken uğradım telefonumu sordum bana dediler ki telefonun geldi ama yapılmadı ve benden 72 tl garantili telefonuma masraf çıkardılar neden olduğunu sordum dediler ki bunun içerisine sıvı geçmiş ondan dolayı garantiye girilmeyeceği söylenildi bende dedim telefonun içerisine her hangi bir sıvı madde girmediğini söyledim bana dediler ki biz bunu mikroskopla gördük size ispatları.

Etiketler :

Dokunmatik Tuş Takımı Garanti Kapsam Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Haziran
  10:51

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi