31 Temmuz 2014

Samsung Dönüş Yapılmıyor.

15.07.2014 tarihinde gelip televizyonumuzu aldılar ve ortadan kayboldular. O günden beri servisten (17.gün) hala haber alınamadı. Kendilerini 20-30 kere aradım fakat vermiş oldukları telefona maalesef ki bakan yok. 444'lü çağrı merkezini defalarca aradım. Tamam size geri dönüş yaptıracağız denildi fakat yine geri dönen yok.

Daha sonra çağrı merkezi yetkilisine ulaştım oda tamam ben ilgileneceğim geri dönüş sağlayacağım dedi. Yine geri dönen yok. 4. defa servisin değiştirilmesi talebinde bulundum. Tamam denildi yine geri dönen yok. 5. defa bir başka çağrı merkezi yetkilisi beye ulaşmaya çalıştım. O beyefendi çok meşgulmüş ben geri döneceğim dedirtti. Bilin bakalım ne oldu. Yine geri dönen yok.

Burak 1.468 Okunma

Cevaplar

  • Burak08 Ağustos 2014

    sikayetvar.com 'a yapmış olduğum başvuru sonucu samsung çağrı merkezinden (25 gün sonra) 04.08.2014 tarihinde nihayet dönüş yaptılar. Servis ile görüştüklerini iş emrinin 17.07.2014'de bilgim dışında iptal edildiğini söyledilerki, ben boşuna 21 gündür haber bekliyormuşum. Gerekçe olarak ta o modelle alakalı parça üretiminin artık olmadığını ve nazikçe benim 8 yıl önce 1.800 TL ye aldığım TV'yi çöpe atmamı önerdiler. Peki ben bu televizyonumu nerede nasıl yaptıracağımı sorduğumda garanti süresi geçtiği için birşey yapamayacaklarını söylediler. Yani böylece öğrenmiş oldum ki samsung markasının güvenilirliği garanti süresi ile sınırlıymış. Peki TV'min tamiri için aldığınız servis ücretini tamir etmediğiniz için iade edecekmisiniz diye sordum. O konuda bilgileri yokmuş servise danışmam gerekiyormuş. Peki TV'mi ne zaman teslim edeceksiniz diye sordum. madem servis iş emrini 21 gün önce iptal edilmiş niye TV'mi teslim etmiyorlar diye sordum. Yarın 05.08.2014 tarihinde öğleden sonra teslim edilecekmiş dediler. Gene bilin bakalım ne oldu bugün 08.08.2014 yani TV'mi samsunga kaptıralı tam 25 gün oldu TV'me hiç bir işlem yapmadıkları ve bunun içinde ücret aldıkları halde TV'mi hala teslim etmediler. Bu süreç içinde TV'mi tamir için alan servis 26 gündür bir tek kez bile geri dönüp bilgi vermediği gibi TV'mi de getirmemiştir.

  • Samsung Temsilcisi04 Ağustos 2014

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Temsilcisi31 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön