Samsung Donma Sorununa Çare Bulamadı.

Yiğit C. |

Yaklaşık 6 ay önce ben Samsung aldım. 4 ay hadi sabrettim haftada bir fabrika ayarlarını döndürdüm, kaşma sorununu gidermesi için artık canıma tak etti. Acil bir durum olduğu zaman telefonu ne açabiliyorum, ne de arama yapabiliyorum. Teknik servise verdim telefonu, bana format atıp geri verdiler ve 3 kere gitti . Her seferinde format atıp geri alıyorum.

Neden kasıyor diyorum, yüklediğiniz uygulamalardan olabilir diyorlar . Ben Galaxy Mini'ye aynı programları yüklüyorum 1 kere bile kasmıyor. Ben o zaman boşuna mı 1000 lira para verdim? Bu telefona ben telefonumun değişmesini istiyorum. Artık sinir hastası oldum bu telefon yüzünden . Acilen benim sorunumun düzelmesini istiyorum.

Etiketler :

İşletim Sistemi Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Haziran
  14:32

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 14 Haziran
  21:06

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi