Samsung Donduran Buzdolabının Değişimini Yapmıyor.

İbrahim E. |

RF67VBPN 3 kapı Samsung buzdolabı aldım. Aldığım günden sebze meyve bölmesine su alıp donuyor. Aldığım günden beri servisin 5 gelişi gidişi.İlk geldiğinde sebzelik bölümü değişti tamam dediler gittiler. 2. geldiler ayda 1 veya 2 gün fişini çekeceksin dediler, buzlar eriyecek dediler aldığım her şey donuyor. 3 kez çağırdım dijital dediler parça gelecek dediler, 35 gün gelmediler .

Müşteri hizmetlerini aradım 36 gündür komşularda kaldı orada duruyor. Aradıktan sonra 37 gün geldi, dijital taktı servis gidiyor hani parça gelecekti ,yok parça dediler gittiler. 4 'de para iadesi istedim servis vermez alttan dondurucu olduğu için yapıyor dediler. 5 .'de olmadı ürünün değişim veya para iadesi istiyorum mağdurum.

Etiketler :

Buzlanma Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun Ürün Değişim Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim E.
  26 Nisan
  12:53

  ilgi alaka 0 bütün iletişimler im açık olduğu halde ulaşılamamıştır gibi basit bir yalan pes dedirtti bana artık iletişim de her şeyim doğrudur artık tüketici haklarında arayacağım hakkımı ayrıca aile huzurunu bozmaktan dava açacağım bunlara

 • 23 Nisan
  12:39

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 22 Nisan
  21:45

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi