Samsung Dokunmatik İçin Ücret İstiyor!

Büşra B. |

Samsung markalı 5233 modelli telefonumun 2 yıl garantisi var. Garanti süresi henüz dolmadı. Telefonumun dokunmatiği bozuldu ve 16.08.2013 tarihinde 200 km. yol gidip , Konya Samsung bayiine gidip telefonu garantiye verdik. Orada bize telefon yapıldıktan sonra gelip almanız için arayacağız dediler.

Ertesi gün yani cumartesi günü bizi arayıp telefonun ekranında çizikler olduğu için, garantinin karşılamayacağını ve eğer yapmalarını istersek , 55 TL para istediklerini söylediler. Telefondaki sorun çiziklerden kaynaklı değil. Ayrıca garanti koşullarında da bize böyle bir bilgi sunmamışlardı. Bu nedenle Konya Samsung Bayiinden şikayetçiyim.

Etiketler :

Dokunmatik Tuş Takımı Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ağustos
  14:51

  Kullanıcımız adına yetkili birimler ile irtibata geçilmiştir. Kullanıcımızın cihazı garanti haricidir. Ürünün, kullanım kılavuzuna aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar, garanti kapsamı dışındadır. (Garanti kapsam dışı kalan cihazlar için ücretli bakım onarım desteği verilmektedir) Garanti harici durumlar, standart olarak tüm üreticilerde aynı şekilde uygulanmaktadır.
   
  Samsung Electronics olarak, sadece yetkili teknik servislerimizin vermiş olduğu raporlar doğrultusunda bilgi verebilmekteyiz. Yetkili teknik servislerimiz, cihazınızda garanti harici bir durum ile karşılaştı ise, farklı bir işlem tarafımızdan yapılamamaktadır.İlginiz için teşekkür ederiz.
   
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi.

 • 22 Ağustos
  09:27

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi