Celal K. Teşekkür Mesajı

Adana adaser samsung servisinden dilek hanima Te?ekk

Samsung Detaylı İncelemeyi Bitiremedi.

Celal K. |

Samsung müşterisi olarak kendilerinden beklediğim ilgi alaka Sikayetvar' a yazdıktan sonra daha da düştü. Şuan telefonum detaylı incelemede ve daha önce yapılmayan testlere sokuluyor. Sanırım başka kusurlar aranıyor. Tahminimce garanti dışı bir hata aranmakta , umarım bulurlar. Zaten para iadesi yapmayacaklarını biliyorum. İşi yokuşa sürüp yıpratma politikaların da başarılı oldukları için kendilerini kutluyorum.

Hiç kimseye Samsung ürün almasını tavsiye etmiyorum. Özellikle telefon diğer Sikayetvar üyelerinin sayfalarına baktığımda herkese otomatik olarak atılan standart mesajı gördüğümde anladım. Telefonumu 5.kez tamir eder yollarınız umarım. Tüketici hakları hakem heyetine başvuracağım zaten.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Celal K.
  14 Mayıs
  13:35

  Adana adaser samsung servisinden dilek hanima Te?ekk

 • 13 Mayıs
  11:31

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • 12 Mayıs
  17:29

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.