Samsung Destek Hattı Çok Yetersiz.

Serhat Ç. |

Samsung ue40eş6140 model televizyonumun wifi maç adresini bulamadım ve yardımcı olabileceğini düşünerek destek hattını aradım. Yeterli donanıma sahip olmayan destek hattı çalışanı maç adresini internet sağlayıcısından alabileceğimi cihazın özelliği olmadığını söyledi. Biraz teknoloji bilgisi olan biri bilir ki her İnternet bağdaştırıcı sinin bir fiziksel adresi (maç adresi) vardır. Bu adres cihazı tanımlar. Cihazın etiketidir. Başka bir yerden alınmaz. Değiştirilemez.
Sonuç olarak destek hattında çalışanlarınıza daha iyi eğitim verin. En azından teknolojiden biraz anlasınlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Şubat
  12:37

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 04 Şubat
  09:28

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr