Samsung Değişimi Yapmıyor.

Sema T. |

Henüz bir yıl önce iyi bir marka olduğunu düşünerek aldığım buzdolabım tam 4 kez arıza yaptı. İlk seferde gelen servis elemanı yanlış parça değiştirdiği için buzdolabım ikinci kez arıza yaptı. Tekrar servis geldi. Daha önce gelen servisin yanlış parça değiştirdiğini, bu sefer arızayı bulduğunu artık sorun çıkmayacağını, bir parça değişeceğini 3 günde geleceğini söyledi. 15 gün beklettiler dolabımdaki bütün ürünler bozuldu, atmak zorunda kaldım. En sonunda parça geldi, fakat bu seferde dijital ekranı bozdu ve şimdide dolabın içinden su akıtıyor. Yeter diyorum artık sizin gibi köklü bir firmanın buna bir çözüm bulmasını istiyorum. Samsung buzdolabının değişimini talep ediyorum .

Etiketler :

Tamir Süresi Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ocak
  10:02

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • 10 Ocak
  22:25

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi