Samsung Değişimi Yapmıyor.

Fatih T. |

Bu yaz aldığım Samsung marka buzdolabında, elektrik kesintisi sonucunda, ürünün buzluk kısmındaki ürünlerdeki çözülme sonucu, et suyu, kan gibi sıvılar oluşup buzluğun alt kısmında bulunan deliklerden, buzluğun yalıtımını sağlayan köpüğe kolayca geçmiştir. Bu bölümü kullanıcının herhangi bir yöntemle erişip temizleme şansı bulunmamaktadır.

Servis görevlisi arkadaşlar, kendilerinin oraya müdahale etme şanslarının olmadığını, köpüğün değiştirilemeyen bir parça olduğunu servis formunda da belirtmişlerdir. Ancak akan sıvının direkt olarak temizlenemeyen bir kısımda birikmesi üretim hatasıdır. Bu konuda Samsung'un gerekli müdahaleyi yapması, yapamıyorsa da değişim sağlaması gerekmektedir.

Etiketler :

Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih T.
  22 Aralık
  17:11

  Muhtemelen firmanın satışları sürekli yükselişte olduğu için, müşterilerine değer vermesi gerektiğinin farkında değil. Keser döner sap döner, gün gelir hesap döner. Bu müşteriyi Samsung çok arar.

 • Fatih T.
  09 Aralık
  16:15

  Samsung firması müşterisini ilgi gösterip iletişime geçme ciddiyetinde bile bulunmamıştır.

 • Fatih T.
  08 Aralık
  08:25

  Herhangi bir kanaldan iletişime geçilmeme durumu devam etmektedir.

 • Fatih T.
  03 Aralık
  20:43

  Samsung firmasında da iletişim bilgilerim mevcuttur; konu ile ilgili hem site hem çağrı merkezi hem de servis kanalıyla birçok kez iletişime geçmiştim. Telefonumdan bana ulaşılamamış olması, aslında ulaşmak için fazla deneme yapılmadığı anlamına geliyor. Şarjımın bittiği kısa süreler dışında 24 saat telefonum açıktır. İletişime geçilmesini bekliyorum.
  Saygılarımla

 • 02 Aralık
  14:14

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 30 Kasım
  11:36

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr