Samsung Değişimi Red Ediyor.

İrfan E. |

Samsung S4 telefonum 2 aylık daha garantili gönderin inceleyelim dediler, gönderdik. Samsung'dan bir kişi geçmiş olsun diye aramadı. Samsung servisi mesaj attı ücret 90 tl. Mahkemeye vereceğim. Kocaeli servisi değişim demiş, genel müdürlük onaylamamış. Bant kayıtlarını isteyeceğim konuşmaların.

Bir müşteri hizmetleri var hep a** çıkıyor. Sanki bakkalı aradık tam bir fiyasko. Samsung müdüründen elemanına kadar, servisine kadar mahkemede görüşürüz. Elimde S4'ün halımı nasıl yaktığını orijinal şarj aletinin nasıl yangına sebebiyet verdiğini, Samsung'un ilgisizliğini... 0537708*** numaram arasın yetkilide görüşelim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Garanti Kapsam Ürün Değişim Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Haziran
  15:06

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 04 Haziran
  23:58

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.