Samsung Değişime Yanaşmıyor!

Tugce O. |

Vodafone aracılığıyla almış bulunduğum N9000q telefonu 1 hafta dahi kullanamadan sorun yaşamış olduğumdan dolayı teslim aldıktan 1 hafta sonra Samsung yetkili servisine ''değişim'' talebiyle gönderildi. 3 hafta sonra servis 'sorun bulunmadığı' gerekçesiyle Vodafone İzmir Güneş İletişim'e geri gönderilmiştir. Tekrar sorun yaşadığım ve kullanamamış olduğum telefonu 2.kez Samsung yetkili servisine gönderildi ve 30.10.2014 itibariyle iade süremin dolduğu ve 4 kez servise gönderim sonucu ancak değişim yapılabileceği söylendi. Telefon donup kaldığından kullanamadığım gibi bu sorunu Samsung servisinde 'hata' olarak tespit edebilmesi için daha kaç kere telefon gidip gelecek, daha kaç hafta bekleyeceğim?

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Kasım
  17:10

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 04 Kasım
  13:14

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr