Samsung Değişim Yapılmıyor.

Ceyda D. |

Samsung Galaxy Note 8 tabletim birkaç ay içinde 6 kez aynı arızayı veriyor 5 defa teknik servise gitti geldi, sadece 1 defa ana kartı değiştirildi 1 defa bataryası değişti şarj aletini değiştirdiler ama aynı sorunu ortadan kaldırmadılar.

Sürekli tekrarlayan bir arızası var ama değişim yapılmıyor, garanti süresinin dolması mı bekleniyor acaba anlayamadım, gerçekten bu konuda mağdur oldum. Note3 telefonu da var onda şu an için bir problem yok ama bundan sonra Samsung mu? Allah korusun.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Aralık
  10:03

  2908048 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 22 Aralık
  10:32

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr