Samsung Değişim Talep Ederek Gönderiyorum Onarım Yapıldı Denip Gönderiliyor!

Betül E. |

Samsung S3 cihazımı iki kez garantiye gönderdim ilk gönderdiğimde hiçbir hata yok denildi 2. kez aynı hatadan yolladığımda bu sefer ne hikmetse hatayı bulup onarım yaptıklarını söylediler. Fakat telefonumu garantiye gönderirken özellikle tamir ve onarım istemediğimi değişim ve iade hakkımı kullanmak istediğimi söyledim çünkü cihazımı aldığımdan beri bu hata vardı ve garantiye gönderdiğimde cihazım daha 1 aylık bile değildi kanuni hakkım olan değişim hakkını kullanamadım ve resmen oyalamaktan başka bir şey yaptıkları yok. Samsung kesinlikle müşterinin isteklerini önemseyen bir firma değilmiş bunu çok iyi anlamış oldum hakkımı tüketici mahkemesinde arayacağım.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ocak
  10:48

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • 30 Aralık
  23:21

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi