21 Haziran 2013

Samsung Değişim Sürecini Uzatıyor!

22 mayıs 2013 günü Eren İletişim firmasından bir Samsung Galaxy S4 satın aldım. Kısa bir süre sonra kamerasının çalışmadığını ve wi-fi bağlantısı yapamadığını gördüm .29 Mayıs günü telefon Samsung'a yenisinin verilmesi talebi ile gönderildi. 4134716323 numara ile kaydedildi. Aksesuarları da 11 Haziran günü gönderildi.

Sonra 20 Haziran tarihine kadar çeşitli defalar hem Samsung Destek hattını aramama rağmen doğru bir bilgi bir türlü verilmedi. 20 haziranda Samsung Destek hattı halen aksesuarların beklendiği bilgisini verdi. Destek Bilişim aksesuarları aldığını aynı gün doğruladı. Telefonun yenisi ile değiştirilmesini istiyorum.

İbrahim 89 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim 26 Haziran 2013

  Sayın İlgili, Bugün Samsung'un yukarıda verdiği yanıttan bu yana 3 gün geçti. "Kısa süre" diye belirtilen süre ne kadardır acaba ? 29 Mayıstan bugüne kısa süre dolmadı mı ? Sadece bir mesaj atarak "kısa süre"de bilgi vereceğiz demekle olmuyor. Global bir firmanın bu kadar uzun sürede kendi hatasından kaynaklanan bir sorunu çözememesini anlamakta güçlük çekiyorum. Yükümlülüğünü hemen yerine getirmesini bekliyorum. Saygılarımla.

 • İbrahim 21 Haziran 2013

  Bu arada Servis işlem numarası değişmiştir : 4135419042 oldu.

 • İbrahim 21 Haziran 2013

  Bugün Destek Bilişim değişim için Samsung'dan onay beklendiğini iletti bana. Bu kadar bekletildikten sonra bu onayın acilen verilmesini ve telefon değişiminin hemen yapılmasını rica ediyorum. Zaten 29 mayıs'dan bu yana beklemekteyim. Saygılarımla.

 • Samsung Telefon Temsilcisi21 Haziran 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön