Samsung Değişim Süreci !

Adem K. |

Samsung galaxy s4 aldım daha 2 gün kullanmadan telefon arıza verdi dap sürecinde önce programsal dediler beklettiler ama nafile arıza devam etti. şimdi değişime gönderdiler değişimde onaylandı ama telefon yok piyasada kimi arıyorsam topu bir başkasına atıyor. o kadar parayı telefon garanti merkezlerinde beklesin diye mi verdik . arıza sizin benim yaptığım bir şey değil neden hızlı ilerlemiyor . son Samsung deneyimim olacak.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adem K.
  20 Haziran
  16:21

  resmen dalga geçiyorlar . bir daha samsung firmasının önünden bile geçmeyeceğim bırakın samsungdan alışveriş yapmayı değişim sürecinde azami iş günü yokmuş 2 yıl bile gelmese hukuki yollara başvuramıyormuşum cevaba bakar mısnız.

 • Adem K.
  19 Haziran
  15:54

  telefonumun değişimi firmanız tarafından onaylanalı 15 gün oldu .
  artık birisi kesin bir bilgi verecek mi nerede benim telefonum!!!

 • Adem K.
  19 Haziran
  10:36

  10 gün boyunca inceleme devam ediyor sanırım. Mahkeme için son 5 iş günüm kaldı .

 • Adem K.
  13 Haziran
  16:13

  21 gündür telefon tedarik edecekler ... ama mağazaya gittiğin zaman 2.000 liraya her zaman telefon hazır samsung teşekkür ederim ilginden dolayı.... satana kadar müşteri desteklerinizden dolayı .

 • Adem K.
  12 Haziran
  12:30

  EEEE BU İNCELEME 2 GÜNDÜR BİTMEDİ Mİ ?

 • 10 Haziran
  17:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi