Mesut A. Teşekkür Mesajı

Teşekkür ederim

Samsung Değişim Kararına Uymuyor.

Mesut A. |

(545)413 **telefon numaram ile kayıtlıyım. Almış olduğum Samsung marka 320 modelinde bulaşık makinası için 06.06.2014 tarihinde kurulum için servis istedim. Samsung Avcılar şubesinden ertesi gün geldiler kuruluma, fakat sıfır makinemin altından su kaçırdığı için değişimi yapılacaktır diye rapor yazıp gittiler.

Faturamıda aldılar aradan bir hafta geçti haber veren yok. En az 30 kere aradım ve 20'sinde ulaşabilmişimdir. Müşteri hizmetlerine ulaştığım kişilerde sürekli yönlendirme içerisinde sizi arayacaklar diyorlar, fakat ne arayan var, nede soran var. Sıfır aldığım makineden mağdur oldum . Biran önce değişimini istiyorum. Bu yüzden şikayetçiyim, bana en azından bilgi verilmesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Tamir Süresi Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mesut A.
  20 Haziran
  14:32

  Teşekkür ederim

 • Mesut A.
  17 Haziran
  16:12

  YETERRR ARTIK BİRAN ÖNCE ÜRÜNÜMÜ DEĞİŞTİRİNNN SIFIR ALDIĞIM ÜRÜNDEN MAĞDURRR OLDUM...1 AY OLDU ÜRÜNÜ ALALIIII HALA BEKLİYORUM SIRF BU YÜZDEN SAMSUNG MARKA BUZDOLABI SİPARİŞİMİ BİLE İPTAL ETTİRDİMMM

 • 16 Haziran
  16:23

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • 13 Haziran
  00:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi