Samsung Değişim Kararı Alınan Telefonun Verilmemesi.

Halil Y. |

15.11.2014 tarihinde Samsung n7500 note 3 telefon aldım. Aldığım gün telefonun şebeke sorunu olduğunu gördüm. Aldığım firma Gold Teknoloji Marketleri sorunu kabullenmeyip servise yönlendirdi. Servis 09.12.2014 tarihinde bu telefona değişim kararı verdi. o tarihten bu gün 19.01.2015 tarihine kadar geçen bunca süredir Samsung Turkiye kendi garantisindeki telefonumu iade etmiyor. bahanelerle haberleşme özgürlüğümü engelliyor. Bundan sonra insanların Samsung garantili mal alırken ve Gold Teknoloji Marketleri firmasını kullanırken böyle bir duruma düşebileceklerini bilmelerini isterim.

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ocak
  09:56

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 22 Ocak
  15:04

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr