Samsung Değişim İsteğimi Kabul Etmiyor!

Ekremnail B. |

16, 06, 2013 yılında son çıkan modeli olan Samsung S4'u 1850 TL vererek aldım daha 1 ay olmadan telefonum Samsung logosunda kaldı açılmadı. Yasal hakkım olan değişim talep ettim. 1 ay olmadığı için değişim talebim red edildi. İşte sıkıntılarım bundan sonra başladı. Daha 4 ay olmadan telefon tam 4 kez tamire gitti. Değişimim hala onaylanmadı aramadığım yer kalmadı .

Samsung merkeze kadar aradım bana söylenen tek şey değişim hakkınız doğmamıştır. Yazılımsal olan hatalar garantide değilmiş. Peki neden o zaman telefon garantiden tamir edip bana geri veriyorsunuz bende bunu anlamıyorum. Telefon hala Bostancı Samsung servisinde. Bunun çözümü telefon alınca direk tüketici mahkemesine gitmek. Hakkımı burada arayacağım.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ekremnail B.
  15 Şubat
  18:09

  tuketıcı mahkemesıne dava actım ve kazandım sımdı para ıadesı yapacaklar ınsallah gorucez hep beraber

 • Ekremnail B.
  17 Ekim
  14:00

  BANA GERI DONUS YAPILDI AMA COZUM URETILMEDI BIR DAHAKI ARIZADA YARDIMCI OLUNACAGINI SOYLEDILER BEKLEMEKTEYIM

 • Ekremnail B.
  17 Ekim
  13:58

  evet aradılar benı okan beyle gorustum gorusmek cozumolmadı bır daha tlf arılanınca gereklı ıslerlerde yardımcıolunacagını soyledıler bende beklıyorumınsaşlah tlf arızalanmaz dıye dua da etmekteyım ama benı aramalarıda IYI BIR BASLANGIC

 • 16 Ekim
  23:25

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 08 Ekim
  23:25

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi