Samsung Değişim İsteğimi Kabul Etmiyor!

İsmail C. |

02.09.2013 tarihinde aldığım Samsung S4 cihazımı 23.09 tarihinde orta tuşunda çökme ve bataryası %60' larda kapanma problemleri nedeniyle Ankara Libya Caddesinde bulunan yetkili servise götürdüm. 1 aydan daha kısa bir sürede olduğu için yeni cihaz değişimi talebiyle bıraktım.

24.09 'da bu isteğim onaylandığı şarj cihazı, kulaklık ve kutusu gibi aksesuarları getirmemi talep ettiler. Cihazın kutusuyla İstanbul'a gideceği 15 gün içinde yeni cihazımın geleceği söylendi. 27.09 da durumunu öğrenmek için Ankara servisini aradığımda, bana haber bile vermeyi gerek duymadan cihazın yedek parça beklediğini öğrendim. Ankara Servisin orta tuş çökmesini onaylarken İstanbul onaylamamış.

Etiketler :

Batarya Dokunmatik Tuş Takımı Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ekim
  17:01

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.

 • 01 Ekim
  00:22

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,