10 Eylül 2013

Samsung Değişim İçin Bekletiyor!

Ankara'da Samsung bayisinden aldığım bulaşık makinesinin montajına servis 04.09.2013 tarihinde geldi. Makineyi kurup denediklerinde elektronik arızalı çıktı. Değişim yapılacağını söyleyip rapor yazdılar.

Bugün ( 7 gün sonra ) İstanbul Merkez'den arayıp makinenin değişiminin uzun süreceğini değişim yerine tamirat yapmayı önerdiler. Bizde kabul etmedik ve değişim istedik. Bizi 7 gün bekletip hala bekleten ve daha ne kadar bekleteceğinin bile belli olmadığını söyleyen Samsung' dan şikayetçiyim.

Mustafa 269 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi16 Eylül 2013

    Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Mustafa 12 Eylül 2013

    11.09.2013 tarihinde makinemiz yenisi ile değiştirildi ve 12.09.2013 tarihinde teknik servis tarafından montajı yapıdı. Samsung'a teşekkür ederiz.

  • Samsung Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön