Samsung Değişim İçin Bekletiyor.

Yunus Y. |

4144313398 işlem numarası ile Samsung yetkili servisine bıraktığım 1 ayı doldurmamış Galaxy Note3 telefonumun bugün servisten değişim yada ücret iadesi yapılması konusunda bilgisi geldi. Bende yeni ürün talep etmek üzere evrakları aldım ve bayiye gittim. Bayi bana saçma prosedürle işlemimin pazartesi gününe bıraktılar. Parasını ödediğim 1 telefonu 1 ay olmadan arızalı diye servise bırakıp, 12 gün telefonsuz kalıyorum ama ne bayi, nede müşteri temsilcileri topu birbirine atmaktan başka bir şey yapmadılar.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Ürün Değişim Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus Y.
  30 Ocak
  22:49

  Samsung firmasından beni arayan arkadaşlar sikintimin çözümü için değil sadece aramak için aradılar ve benim magduriyetim hâlâ devam ediyor

 • 30 Ocak
  19:01

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 28 Ocak
  00:34

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi