14 Temmuz 2014

Samsung Değişim İçin 500 TL İstedi.

04/09/2014 Tarihinde aldığım WF0800NCE model Samsung çamaşır makinem 05/07/2014 tarihinde 3'e hatası verdi. 07/07/2014 tarihinde gelen yetkili servis, anakart arızası olduğunu ve bu anakartın DNA Stok yani stok parçası olmadığını, gelmesinin 1 yılı bulabileceğini ve hatta gelmeyebileceğini, istersem yerine 500 TL karşılığı garantisiz başka bir makine verebileceklerini söyleyip gittiler.

Samsung müşteri hizmetleriyle görüşüp, durumu anlattığımda size yarın dönüş yapacağız deyip telefonu kapadı. Üzerinden 7 gün geçti hala Samsung geri dönüş yapacak. Samsung markasının sattığı ürünün arkasında neden durmuyor? Ben 2,5 yılda bir çamaşır makinesi almak zorunda mıyım? Elimdeki çamaşır makinesi çöp oldu.

Tulay 2.759 Okunma

Cevaplar

 • Tulay25 Temmuz 2014

  Samsung sattığı ürünün arkasında durmuyor. bir daha asla samsung marka bir ürün almayacağım ve kimseye tavsiye etmeyeceğim. çamaşır makinem hala bozuk.

 • Tulay16 Temmuz 2014

  16/07/2014 Samsung çağrı merkezinin arayarak yaptığı gerekli bilgilendirmesi; 3 seçenek sundular: 1-isterseniz yeni bir makine alabilirsiniz ücreti mukabilinde. 2-size yetkili servislerin numaralarını verebiliriz isterseniz anakartı sorabilirsiniz ki genel müdürlük parçanın olmadığını bildiği halde yetkili servise sorun diyor. başka yetkili servis, servis ücreti mukabilinde tekrardan gelip kontrol edebilir. (aynı şeyleri soyleyip bir daha servis ücreti ödeyeceğim) ayrıca anakartın ücreti samsung merkez tarafından bilinmiyor, yetkili servise sorun deniliyor. birşekilde anakartın fiyatını öğrenip yapılsın diye kabul ettiğimi varsaydığımızda ise parça ne zaman gelecek bilinmiyor. kaç ay sürecek gelmesi belli değil. 3-cihazın zaten garantisi bitmiş dışarıdan başka firmaların servislerine sorabilirsiniz. (çok güzel bir yönlendirme yapıyor) sonuç olarak makinem çöp oldu.

 • Samsung Temsilcisi16 Temmuz 2014

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Temsilcisi15 Temmuz 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön