20 Mayıs 2014

Samsung Defolu Dolabın Değişimini Yapmıyor.

Samsung marka buzdolabımın kapağının defolu olduğunu kurulumdan bir gün sonra fark ettim. Kurulumu yapan servis elemanları da aceleleri var gibiydi ve hiçbir uyarıda bulunmadan teslim formunu doldurup imzalamamızı söylediler. Bir gün sonra ise fark edip hemen müşteri hizmetlerini aradım. Servis tekrar gelip fotoğraflarını çekti. 1 ay sonra aradığımda kurulum sırasında fark etmediğimiz için ve belgeleri imzaladığım için kapağın değiştirilemeyeceğini söylediler. Mağduriyetimiz giderilmedi.

Gökhan 520 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan21 Mayıs 2014

    ARKADAŞLAR SAKIN HA SAMSUNGG BEYAZ EŞYALARA YANAŞMAYIN!!!! arkadaşlar samsung yine talebimize red cevabı verdi. kurulumu yapıldıktan 1 gün sonra bildirmiş olmama rağmen teslim formunu imzalamamış olmamız gerektiğini buz dolabındaki defonun kurulumdan sonra olabileceğini söyleyerek talebimizin reddedildiğini bildirdiler. 10 yıl motor garantisi veren bu firmanın kurulumdan bir gün sonra bildirilen bir hatayı telafi etmemesi ve sorumluluğu bize yüklemesi çok manidardır. 10 yıl garanti konusunda derin şüphelerim oluştu.sanırım bir sorun olsa kullanıcı hatası falan deyip geçiştirirler gibi geliyor bana.

  • Samsung Temsilcisi21 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.   Saygılarımızla,     Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön