22 Mart 2013

Samsung Çözüm Üretemiyor!

1681044 nolu şikayetimden sonra bir şey değişmedi. Samsung çözüm üretemedi, servis benim hatam olmayan batarya çiziği için 60tl istedi, ayrıca telefonun çerçevesi çizik geldi. 3 aydır mağdurum. 1600 kusur tl para veriyorsun bir de rezil oluyorsun.Yeni alacağım telefon yine Samsung. Samsung markasından memnunum ama Türkiye' deki hizmet iyi değil.

Veli 82 Okunma

Cevaplar

  • Veli29 Mart 2013

    samsungun garanti koşullarına inanmayın. garanti şartlarında 1 yıl içinde 4 kez, garanti süresi içinde 6 kez arızalandığında değişim veya para iade hakkı doğuyor diye yazıyor ama serviste parça değişimi yapılmazsa isterseniz 50 kere gönderin arızalı olarak görülmüyor telefon. siz yalancı durumuna düşüyorsunuz, çünkü servis arızalı olsa bile hata bulunamadı diye telefonu tekrar gönderiyor. en son işin içinden çıkamayınca kullanıcı hatası diye garanti dışı bırakıyorlar. aldığım galaxy s2 nin başına gelen de bu. 6 kere servise gönderdim, 4 aydır telefonsuzum. el altında devamlı yedek bir telefon bulundurun bence.çok yazık samsun markasına yakışmayan bir hizmet.

  • Veli26 Mart 2013

    aradılar fakat yine bir gelişme olmadı. servis 60 tl de ısrar ediyor. samsung müşteri hizmetleri halledeceğiz diyor. 3 aydır telefonsuz kaldığına mı yanarsın, bir sürü para verdiğine mi yanarsın. samsungun garanti koşullarına da inanmayın. garanti şartlarında 1 yıl içinde 4 kez, garanti süresi içinde 6 kez arızalandığında değişim veya para iade hakkı doğuyor diye yazıyor ama serviste parça değişimi yapılmazsa isterseniz 50 kere gönderin arızalı olarak görülmüyor telefon. siz bu durumda yalancı oluyorsunuz çünkü servis arızalı olsa bile hata bulunamadı diye telefonu tekrar gönderiyor. en son işin içinden çıkamayınca kullanıcı hatası diye garanti dışı bırakıyorlar. çok yazık samsun markasına yakışmayan bir hizmet.

  • Samsung Telefon Temsilcisi25 Mart 2013

    1701462 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön