Samsung Çok Yavaş!

Ufuk B. |

Samsung galaxy note n7000 telefon kullanmaktayım. Daha garantisi de bitmedi . 2 defa servise götürdüm . Birinde 1 hafta diğerinde 3 gün kaldı . Cihaza yazılım yükledik deyip gönderiyorlar, çözüm yok .Telefonu kullanamıyorum arama tuşuna basıyorum 8 saniye sonra geliyor . Birini aramak için deli gibi çaba gösteriyorum.

Uygulamaların hiç birini açmıyor , yazılım yükledikten sonra 4 gün normal gidiyor . Daha sonra hiç program yüklemesem bile yine yavaşlıyor . Tabi bu problemler yeni yazılımını Samsung gönderene kadar yoktu .Oysaki bu cihazı güncellemesi var diye yenilikleri kullanacağız diye aldım . Servise yine götür diyeceksiniz . Arayıp onlarda yazılım yükleyecekler . 5 gün sonra aynı çözüm ne olacak bakalım.

Etiketler :

İşletim Sistemi Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ağustos
  12:15

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi