Samsung Çok Kötü Hizmet Kalitesi Var!

Ali K. |

2014 yılında Samsung'tan yeni nesil invertör motorlu bir buzdolabı aldım, arıza yaptı. Servisi 26/01/2015'te aradık servis sabah geliyoruz dedi akşam oldu ancak geldi. Arızayı tespit edemedikleri için arka elektronik karların ve fotonun fotoğrafını çektiler malzeme sipariş edeceklerini, gelmesinin üç dört gün süreceğini söylediler.

Çağrı merkezi konularla ilgili etkisiz, o kadar çok arızaya gittikleri için yetişemiyorlarmış yoğunluk var diyorlar, tamiratı hızlandırmalarını rica ettim yasal sürenin 22 gün olduğunu söylediler Allah sabırlar versin.

Etiketler :

Tamir Süresi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Şubat
  16:24

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Ali K.
  03 Şubat
  20:32

  bir daha asla tercih etmiyeceğim bir marka ....

 • 30 Ocak
  17:14

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr