Samsung Çok Gürültülü Çalışıyor.

Abdullah K. |

Samsung bayisinden aldığım ve 2 gün önce yetkili servis tarafından kurulan buzdolabı, 8 yıllık eski buzdolabımdan çok daha fazla ve rahatsız edici seviyede gürültülü çalışıyor. Şikayet ve iade talebimi ilettiğimde bayi ve Samsung çağrı merkezi çok ilgisiz davrandı. Şimdi iade için Tüketici Hakem Heyetine başvuru yapacağım. Keşke satış için gösterilen ilgi sonrasında da devam etse ve sürekli müşteri memnuniyeti sağlanabilseydi. Bir daha Samsung'dan ürün almam.

Etiketler :

Gürültü Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Temmuz
  21:40

  2525402 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 06 Temmuz
  00:07

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi