Samsung Cipli Toner Satış Sorunu.

Özgür Cevat A. |

Kliksa.com'dan Samsung xpress M2675F Tonerli yazıcı aldım yazıcı bittiğinde doldurmaya gittiğimde tonerin cipli olduğunu, cipin yurtdışından getirileceği Türkiyede olmadığı bildirildi. Samsung yetkilileri ile yapılan görüşmelerde tonerin cipli olduğunu doldurulduğunda hata verebileceğini yenisini almam gerektiği iletildi. Yeni tonerin fiyatı 200 TL yazıcı 500 TL yapılan görüşmelerde kar amacıyla toner satmak için yazıcını tüketiciyi cipli toner konusunda bilgilendirmediği görülmektedir.

Samsung M2675F modelinin toneri konusunda tüketiciler yanıltılmaktadır. Kliksa.com sitesinde tonerin cipli olduğu konusunda açıklayıcı bilgi yoktur. Samsung bu yazıcıyı daha fazla toner satmak amacıyla yaptığı anlaşılmaktadır.

Etiketler :

Kartuş / Toner Tüketimi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Mayıs
  15:09

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 27 Mayıs
  00:37

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi