Samsung Cihazlarının Kalitesi Düşük.

Gökay Y. |

Bu Samsung markası kadar basit bir şey görmedik. 4 Samsung akıllı telefon aldım yere düştü hemen yan çerçeveleri parçalandı. Diğerleri durup dururken bozuldu, şarjı hiç dayanmıyor hiç kullanmadığım halde. Ancak 8 saat dayanıyor. Neymiş şimdide s5 çıkmış. Bütün Samsung ürünleri işe yaramaz. Samsung beyaz eşya üreticisi bunları beceremez. Dava açacağım zaten bu nedir? 1.500 verip alıyoruz bozulsun.

Etiketler :

Batarya Kasa-Panel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökay Y.
  26 Mart
  17:26

  tam olmadık zamanda arıyorsunuz zaten adi bir marka

 • 26 Mart
  11:51

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 17 Mart
  19:12

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.