09 Aralık 2015

Samsung Cihazının Arkasında Durmuyor.

Samsung cihazımı Başarı servise 2 ayı aşkın süre önce vermiştim. Yasal süre içinde tamir edilemedi. Servisin Samsung'dan iade/değişim onayı alma süreci de uzun sürdü. Cihazımın nerede olduğunu belli değil. Servisin 01.12.2015'te bana verdiği formla mağazaya gittim ancak bedel iadesi için faturanın yeterli olmadığı kredi kartı slipinin şart olduğu söylendi. Sadece faturam olduğunu söyledim. Slip'i muhasebeden isteyebileceklerini bunun 20 gün süreceği söylendi. Zaten 2 ayı aşkın bir süre beklemişim ve bir yirmi gün daha beklemek istemedim. Samsung müşteri hizmetleri ile konuyu görüştüm. Kendileriyle ilgisi olmadığını söyledi. Tüketici kanununa göre müteselsilen sorumlusunuz.

Adem 145 Okunma

Cevaplar

 • Adem 24 Aralık 2015

  Başarı Teknik Servis ve Samsung tarafında 2 ay süre kalan cihazımın bedel iadesi ile ilgilenilmediği için satın aldığım mağaza Teknosa'dan mecburen hediye çeki aldım. Bundan sonra bu hediye çekini kullandıktan sonra Teknosa dan ne kendim bir şey alırım ne de bir başkasına öneririm.

 • Adem 18 Aralık 2015

  09.12.2015 tarihinde yaptığım şikayete cevap olarak "çözüm merkezimiz sizinle iletişime geçecektir" cevabı verildi ama 1 hafta oldu hala firmadan kimse aramadı. Cihazımı servise teslim edeli 2 buçuk ay geçti. Ve hala cihazımın nerede, kimde olduğunu bilmiyorum. Yasal hakkım olan bedel iadesi de yapılmadı. Bunun adına gasp ve sahtekarlık denir.

 • Adem 16 Aralık 2015

  28.09.2015 tarihinde Başarı Teknik Servis'e verdiğim cihazımın yasal hakkım olan bedel iadesini hala alabilmiş değilim. Ve cihazımın nerede olduğunu da hala bilmiyorum. Satıcı mağaza ya da Başarı teknik servis sorumlu demek doğru değil. Üretici firma olarak siz de sorumlusunuz. Ve 09.12.2015 tarihinde yukarıda yaptığınız yorumda "şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir" diye belirtmişsiniz, bugün 16.12.2015 ve hala hiç kimse aramadı. Ürünüm nerede belli değil. Bir yerlerde birileri el koymuş 2 buçuk aydır. Ne zamanında tamir edilip tarafıma teslim edildi ne de yasal tamir süresi aşıldığı için bedel iadesi yapıldı. Kusura bakmayın ama bunun adına gasp da denir sahtekarlık da denir.

 • Samsung Telefon Temsilcisi09 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

 • Adem 09 Aralık 2015

  2 buçuk ay geçti ve hala sonuç alamadım. Samsung'un cihazla ilgili olarak kendini sorumlu görmemesi güvenimi çok sarstı. Bu kızımın tabletiydi ve kızıma yine bir Samsung marka tablet almak istemem. Üzgünüm.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön