Samsung Cihazın Isınma Sorunu

Halil Y. |

3 ay önce aldığım samsung note 3 cep telefonum aşırı ısınma şikayeti ile 1 ay içerisinde 3 kez yetkili servise verdim. ısınmadan kastım telefon tuş kilidindeyken bacağımı yakacak çantamdayken dışından hissedilen bi ısınma 3 kez yetkili servis versiyon atıp genel bakim yapıldı diye geri verdi ve hala telefonla konuşulmayacak kadar ısınıyo hatta servisdeki yetkili arkadaş da ısınıyor diye teyid etti tel. umu teslim alırken. tel ama bukadar oluyo dedi. bu durumda bu elimdeki cihaz ısınma nedenli patlaması yada herhangi bir sağlık problemi yaşanması durumunda bunun sorumlusu tamamen samsung tur keza 3 kez vermeme rağmen hiçbir çözüm bulunamadı ve dalga geçer gibi versiyon atıp gönderdiler.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Temmuz
  17:08

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • 24 Temmuz
  18:21

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi