Samsung Cihazın Ekran Lensi Çatladı!

Murat Y. |

Öncelikle cihazımı 20 25cm yerden düşüp ve cihaz kılıfında olmasına rağmen cihazın ekran lensi çatladı.Tamam hata bizde yaptırdım 400 TL vererek.Gelin ki daha bir ay bile olmadan yine cihaz kılıfla beraber elimde durduğum yerden kaydı ve 30 cm yükseklikten düşüp tekrar ekran lensi çatladı,ve çok kötü darbesi veya kırılması bile yok ön panelde sadece lens ve cihazı da garanti servisinde orjinal komple ön panel olarak değişmiştim.

Samsung cihazı bu kadar mı? Korunaksız ucuz mal kanıtına vardım ve açıklama bekliyorum çünkü 400 500 tl verip değiştirilen orjinal ön panel ve ürünleriniz bu kadar kalitesiz mi?

Etiketler :

Ekran

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Eylül
  18:57

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Murat Y.
  23 Eylül
  00:16

  Sayın samsung iletişim

  Yani inceleme yapmanıza gerek kalmıyor şuan 2.günüm ve çoğunluk herkeste aynı ekran lens kırılması mevcuttur. Açıkçası şuan bırakıl kırılmasını insanlar cihazı yaptıramıyor,lens için servise bırakıyorsunuz bize verilen bilgi lens değişirken ekran kırıldı.Ve 400 TL vererek ön panel yeniliyoruz ki oda ufacık darbede kırılıyor.İncelemeyi kullanıcı yapar siz değil..!

 • 22 Eylül
  20:32

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi