Samsung Cihazımın Onarımı Yapılmıyor.

Murat M. |

HS 3000 model bir kulaklık satın aldım cihazım 7 ay sonra arızalandı. Ümraniye servisine onarım için cihazı götürdüğümde bana cihaz onarımı kulaklıklarda olmadığını ve değişim yapılacağı bilgisi verildi. Fatura ve şarj cihazı elimde mevcut olmasına rağmen değişim için cihaz kutusunun da getirilmesi gerektiği söylendi.

Geçen süre zarfınada cihaz kutusu küçük olması sebebiyle kutuyu bulamadım ve bu şekilde cihaz değişimi yapılmıyor. Ben onarım istiyorum sonuçta cihaz onarımı yapılamaması beni bağlamıyor. Samsung gibi bir firmanın 90 TL değerinde bir ürünü yasal hakkım bulunmasına rağmen değiştirmemek için bu denli inatçı bir bir tutum sergilemesi üzücü bir durum çağrı merkezinden de yardımcı olunmadı.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat M.
  20 Mayıs
  22:49

  Ben kulaklık talebinden vazgeçtim ama boş zamanınızda yeni tüketici haklarını okuyun insanların yasal haklarını bu denli çiğnemeyin insanları bu şekilde mağdur etmeyin ben çok çok 90 lira kaybettim ama siz bendeki itibarınızı

 • Murat M.
  20 Mayıs
  22:16

  Şikayet var ekibine teşekkü ediyorum ama samsung şikayet çözüm ekibi beş para etmez şikayet sonuc bilgisi olumsuz bile tenezzül edip veremediler bir daha samsung mu tövbeler olsun

 • 16 Mayıs
  14:06

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi