Samsung Cihazımın Değiştirilmesini İstiyorum.

Adem A. |

3 gün önce Samsung için yazmış olduğum şikayette telefonumdaki olan sıkıntıları dile getirdiğimde almış olduğunuz Vodafone garantiye gönderilmesi için vermem söylendi. Bende almış olduğum Vodafonw şubesine teslim etmiş bulunmaktayım. Tekniksel arıza olan telefonumun değiştirilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Garanti Kapsam Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Haziran
  16:17

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Adem A.
  27 Haziran
  00:04

  samsung telefonlardan cok memnunum ama tekniksel agrızayı cogu zaman kabullenme olayı olmadıgı için sıkıntı cekmekteyim. 541 446 96 46 diger faturalı hattım olan numaramın 8ci ayda tahüttüm bitmekte ve s5 almayı düsünüyorum ama garanti olaylarında ipone deki gibi teknik hizmetti bulunmaması samsug kullanıcısı olarak üzmekteyim bununla ilgili biz müsterileri dünya markası olan samsunga yakısır hizmetti vermenizi talep ediyorum bizden olan sorunların yapılmasını degilsede tekniksel olan sorunlu telefonumun ürünümün yenisini talep ediyorum

 • 26 Haziran
  18:00

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.