Samsung Cihazımı Garanti Dışı Bıraktı!

Kerem Ö. |

Tatildeyken Samsung marka telefonumun kendi kendine kapanması sonucu servise gönderdim. Yetkili servisleri nasıl olur da benim anakartı yaktığımı ve bunu da yetkisiz yazılım sonucu olduğuna bağlar anlamamakla beraber, garantili telefonun neden aldığımı sormak isterim.

Anakartı yanmış bir telefona nasıl yazılım yüklenir sormak isterim. İnsanlara suçlamak ve para kendi ceplerinden çıkmasın diye bunu yapmak bu şirketin adeti olmuş. Müşteri hizmetleri neye hizmet eder, beni sürekli oyalar anlamış değilim . Hakkımı yasal yollardan arayacağım.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Çağrı Merkezi Sorun Çözme Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  15:51

  2021688 numaralı şikayet hakkında,


  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • 20 Eylül
  21:52

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi