14 Kasım 2013

Samsung Cihazım Servisten Yapılmadan Geliyor!

Ben birkaç ay önce Samsung telefonumu servise gönderdim. Telefonum yapıldı diye tekrar bana geldi ama ne yazık ki olmadı sürekli kapanıyor. 3 defadır telefon servise gidiyor. Ben sıkıldım bıktım bu durumdan. Olmayacaksa artık sizden bozuk olan telefonuda istemiyorum. Ben servise göndermekten bıktım, onlar yapamamaktan bıkmamışlar.

Nurhan 44 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi24 Kasım 2013

    2114613 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Telefon Temsilcisi14 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön