03 Eylül 2013

Samsung Cihazım Serviste Esir Kaldı!

Samsung Galaxy i 8150 telefon kullanıcısıyım. 1 yıldır kullanmış olduğum telefonum batarya şişmesi sebebiyle arızalandı. 30. 07. 2013' te telefonumu servisinize bıraktım. 1 hafta sonra yeni parça takıldı denilerek sorun giderildi denildi. Telefonumu almaya gittiğimde telefon açılmıyordu bile. Takılan batarya arızalıydı.

Servis görevlisi C** Hanım , bayram geçinceye kadar kullanmam için servisin kendi bataryasını verdi. Bunu kullanın yenisi gelince ben size haber vereceğim dedi. 1 hafta geçti kimse haber vermedi. Telefonum teslim aldıktan sonra yine arızalandı. Servisin verdiği kendi bataryasında da şişme oldu. 16. 08. 2013 tarihinde Beşiktaş Ekmen Servisine bıraktım , hala ses yok. Acil yardım.

Esma 75 Okunma

Cevaplar

  • Esma 04 Eylül 2013

    Servisinizi ve Çağrı merkezini sürekli aradığımda 20 iş günü süresini öne sürüyorlar. Cihazımı 30.07.2013 te servise verdim. Cihazımın arızası giderilmeden gecici batarya verildi ve formum kapandı. 1 haftayı gecmeden arıza tekrarlandı ve yeni bataryada verilmedi. 20 iş gününü servisiniz çoktan aşmış durumdadır: Cihazımın yenisini istiyorum. Bana hiç bir sekilde destek olunmadı. Avukatlarım aracılığıyla servisinize dava açacağım. Telefonum olmadığuı için çok mağdur oldum:

  • Samsung Mobile Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön