Samsung Cihazım Klonlandı.

Tolga A. |

Teknosa'dan Samsung markalı bir cep telefonu aldım ve imei klonlandı. Kendilerine durumu bildirdim ve bana bir hat üzerinden telefonu açabileceklerini ayriyeten garantisi devam edeceğinin garantisini verdiler ama şarj almadığı için garantiye gönderdim. Nedense geri gönderdiler imei klonlandığı için. Böyle saçmalık mı olur ya? Ne yapacağız şimdi. Ben telefonu kullanamıyorum.

Etiketler :

Batarya Klonlanmış Ürün Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Temmuz
  12:50

  2568426 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 17 Temmuz
  00:14

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi