Samsung Cihazım Kendiliğinden Kapanıyor.

Alpaslan C. |

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum günümüzde bir çok markanın müşteri temsilicileri ve müşteri memnuniyeti önceliğine saygı duyarak şikayetimi paylaşmak istiyorum. Bu müşteri memnunıyeti taa ki ürünü satana kadar geçerli oluyor maalesef. Samsung marka android işletim sistemli bir cep telefonu aldım. Tarihini şuan için hatırlayamayacağım, fakat sanırım bir sene oldu.

Telefonumda son üç aydır kendi kendine kapanma ve açılma sorunu var. Bu üç ay içerisinde üç defa Samsung'un yetkili servisine verdim, yaklaşık serviste kalma süreleri çok kısa oldu ( buna bir itirazım yok çok güzel ) fakat maalesef ki sorunum kesinlikle çözümlemedi. Pazartesi günü yine aynı servise bırakacağım.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Haziran
  17:48

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 17 Haziran
  00:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi