Samsung Cihazım Kayıt Dışı Kaldı.

Mevlüt S. |

Vatan Bilgisayar Kozyatağı Mağazasından Samsung Marka GT-E2250 model iki adet cep telefonu satın aldım. Telefonlardan bir tanesi 2 ay sonra kullanıma kapatıldı. Vatan Bilgisayar soruna sahip çıkmadı, ithalatçısı olan "İstanbul Pazarlama Tic. Ltd." yönlendirdi. Samsung Distribütörü olan bu firma ise defalarca kayıt bırakmamıza rağmen sorunu çözmedi ve ilgilenmedi.

Sorunun üzerinden 4 ay geçtikten sonra müşteri hizmetlerini tekrar aradım (05.05.2014). Bu seferde müşteri temsilcisi tekrar sil baştan IMEI numarasını aldı. Tekrar aynı şeyleri söyledi. Sonuç yok, ilgi yok. Satarken ilgi çok, satış sonrası destek sıfır. Anladığım kadarı ile ilgilenmeyerek garantinin dolmasını bekliyorlar.

Etiketler :

Klonlanmış Ürün Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mayıs
  16:11

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 06 Mayıs
  11:27

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi