Samsung Cihazım İlk Günden Arızalı.

Belkiza A. |

Samsung telefonum ilk günden beri hep sorun veriyor. Defalarca (7-8) kere servise götürdüm sonuç alamadım. Kısmi ve geçici çözümler oldu bazende yeni sorunlar eklendi. Bundan 15 gün önce şikayetimi dile getirdim tenezzül edip aramadılar bile, geçiştirme bir cevapla ulaşamamışlarmış.

Telefonum hiç kapalı olmadı.Ayrıca ulaşılmadı mesajıda almadım. 7 defa servise gitmiş olsa, ortalama 10 gün serviste kalsa, eder yetmiş gün. 2 aydan fazla bir süre telefonsuz kalmak ne demektir? Ben çalışan biriyim, mağdur edildim. Bu telefon hediye değil, promosyon değil, para verip aldım. Bu ne ilgisizlik?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Belkiza A.
  18 Kasım
  19:20

  Şikayetim ile ilgili bana dönş sağlanmasını rica ederim. Ben arıyamıyorum telefon Numaram Kayıtlı aramalarını beklıyorum teselkurler

 • 09 Haziran
  13:50

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • 08 Haziran
  18:07

  2488800 - Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 06 Haziran
  16:23

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi