Samsung Cihazım Donuyor ve Şarj Sorunu Var.

Adem A. |

Telefonumdaki sıkıntıları daha öncede bildirmiştim şarj ve donma kitlenme sorunu vardı. Servise yönlendirmişlerdi. Götürdüm sorun düzeltildi dediler ama düzelmemiş telefonum donma ve kitlenmeye devam ediyor. Şarj biraz daha iyi, bıktım artık telefonmu kullanıyorum işkence mi çekiyorum belli değil. Kötü bir telefon. Telefonu tekrar servise verecektim ama yoğunluktan veremedim. Samsung hakkındaki düşüncem olumsuz.

Etiketler :

Batarya İşletim Sistemi Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adem A.
  03 Haziran
  10:27

  hiç memnun değilim

 • Adem A.
  02 Haziran
  11:09

  merhaba nezaman arandım verilen numarayı aradım daha öncede verilen yanıt servise gönderin detaylı incelemeye alalım oluyor bugun servise vericem gene bi değişiklik olacağını düşünmüyorum ama şansımı denicem gene ölü bir ürünü diriltmeye çalışılıyor inşallah düzelir

 • 02 Haziran
  10:59

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 31 Mayıs
  00:12

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi