Samsung Cihazım Aldığım Günden Beri Donuyor.

Ömer E. |

Samsung telefonu aldığım günden beri donuyor. Servise veriyorum karşımda muhatap yok. Telefona kayıtlı numaralarımı göremiyorum diyorum, yardımcı olacak kimse yok. Telefonun tamiri için Samsung'a veriyorum yapıldı deniyor alıyorum. Yapılan hiçbir şey yok telefon donup kalıyor. Mesajlara tıklıyorum 30 saniye üzerinde mesajlar açılıyor. Kamera açıyorum 1 dakikada açılıyor. Bazen hemen açılıyor, bazen hiç açılmıyor.

Etiketler :

İşletim Sistemi Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Nisan
  14:44

  2401084 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Ömer E.
  17 Nisan
  14:33

  Samsung şikayetim üzerine bana ulaştı. En kısa sürede telefonu tekrar servise götüreceğim ve sorunumun devam edip etmeyeceğini sizlere belirteceğim.

 • 16 Nisan
  20:58

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi