Samsung Cihazım 7 Kere Servise Gitti.

Mehmet E. |

Samsung cihazım 7 kez garantiye gitti. En sonunda para iadesi veya yenisi istedim ama oralı bile olmadılar. Tel kendini açıp kapatıyor, işlemlerde çok yavaş gereksız. Uygulama yüklemeyin dediler ki genelde herkeste olan uygulamalar. Oyun oynarken gelen mesajları göremiyorum. Titreşim çalışmıyor ama 3 sefer titreşim takıldığı için garantiye verdim ve yazılım güncellenmesi yapıp veriyorlar sorun çözülmüş oluyor. Daha sonra yine oluyor, sorun çözülmüyor. Garantiden geleli bir gün olmadı tekrar açılıp kapanacağının sinyalini verdi.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet E.
  12 Nisan
  22:50

  tek sefer aradığında açmak zorunda mıyım musait olmama durumum yok herhalde

 • 09 Nisan
  18:53

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 09 Nisan
  00:09

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi